Jauno Jātnieku Skola

vieta, kur cilvēki satiek zirgus

AS Balticovo atbalstīs ilgtermiņā Jauno Jātnieku skolas bērnu un jauniešu projektus

Nodibinājums Jauno Jātnieku skola oktobrī noslēdza ilgtermiņa sadarbības līgumu ar AS Balticovo par bērnu un jauniešu sportu un zirgu terapijas attīstību Latvijā, kas ļaus jau 2017. gadā uzsākt zirgu terapiju Inčukalnā.
Lasīt tālāk

Zirgu dienas 2016: pasākuma programma


Jau šajā nedēļas nogalē notiks ilgi gaidītās Zirgu dienas! Pasākuma programmu skatīt šeit: 
Lasīt tālāk

16. – 18. septembrī notiks IX Vislatvijas Zirgu dienas un turnīra fināls!

Šī gada 16., 17. un 18. septembrī kopā svinēsim svētkus visiem zirgu draugiem! 3 dienu garumā notiks sacensības dažādos neierastos maršrutos gan bērniem, gan pieaugušajiem, kā arī tiks noskaidroti uzvarētāji turnīra kopvērtējumā.
Lasīt tālāk

IX Vislatvijas Zirgu dienas un turnīra 3. posms: nolikums

16. - 18. septembrī Jauno Jātnieku skolas Sporta centrā notiks sacensības 3 dienu garumā - IX Vislatvijas Zirgu dienas un Turnīra 3. posms (fināls). Nolikumu skatīt šeit
Lasīt tālāk

IX Vislatvijas Zirgu dienas tiek pārceltas

Tradicionālās “Vislatvijas Zirgu dienas” šogad notiks nevis augustā, kā ierasts, bet rudenī, konkrēti datumi vēl tiks precizēti.

Tā kā šobrīd Latvijā izplatās infekcija (ienāši), ar kuru var inficēties zirgi un, diemžēl, ir saslimuši arī daži zirgi Jauno Jātnieku skolā, organizatori ir nolēmuši pārcelt sacensības līdz brīdim, kad tās rīkot būs pilnībā droši.

Jauno Jātnieku skolas prioritāte nemainīgi ir zirgu veselība un drošība, tāpēc jātnieki un zirgu īpašnieki tiek mudināti vest uz sacensībām vai citiem staļļiem tikai pilnīgi veselus zirgus, lai izvairītos no jauniem saslimšanas gadījumiem, savukārt, ja ir kādas neskaidrības, sazināties ar veterinārārstu!
 
 
 
Lasīt tālāk

Jauno Jātnieku skola sveic zirgu mīlestības dienā!

Šīs dienas moto daudzviet pasaulē ir "Es mīlu zirgus"! Šo dienu, bez šaubām, atzīmējam arī Jauno Jātnieku skolā, tas ir īstais brīdis, kad  samīļot, sabužināt un iedot arī kādu cukurgraudu savam mīlulim! 

Ja vēl nav būts pie mums, tad vasara ir labākais laiks, kad sadraudzēties ar mūsu jaukajiem zirgiem un izbaudīt, ko nozīmē būt jātniekam! Zvani 28677177 un piesakies, mēs gaidīsim gan bērnus, gan pieaugušos uz jauku nodarbību Jauno Jātnieku skolā, bet pirms tam izvedīsim ekskursijā pa staļļiem un ļausim iepazīties tuvāk ar skaistajiem zirgiem!
 
 
Lasīt tālāk

Noslēdzies JJS turnīra 2. posms

2. un 3.  jūlijā Inčukalnā, Jauno Jātnieku skolas sporta centrā notika JJS turnīra 2. posms. Tajā piedalījās jātnieki no Latvijas un kaimiņvalstīm un divu dienu garumā cīnījās par turnīra ieskaites punktiem, kā arī vērtīgām balvām. 
Lasīt tālāk

Sacensības "Baltic Open" 2016. gadā nenotiks

Vēršam uzmanību, ka sacensības "Baltic Open" šajā sezonā nenotiks. Nākamās sacensības Jauno Jātnieku skolas Sporta centrā  - IX Vislatvijas Zirgu dienas - notiks 20. - 21. augustā. 
Lasīt tālāk